Ślusarz

Data dodania oferty
16 października 2017
Region
Rodzaj umowy
praca

Opis stanowiska

Persona-Direktservice jest niemiecką dynamicznie rozwijającą się agencją pracy, zatrudniającą pracowników z branży przemysłowej i produkcyjnej (w Polsce zarejestrowana pod nr 10965).

Dla naszego klienta – niemieckiej firmy budowlanej - poszukujemy osób na stanowisko:

Ślusarz
miejsce pracy: Niemcy - Erfurt

Zakres obowiązków

Obowiązki:
Obsługa urządzeń ślusarskich na hali i warsztacie niemieckiej firmy budowlanej

Wymagania

Wymagania:
Umiejętność obsługi urządzeń ślusarskich,
Komunikatywna znajomość języka niemieckiego pozwalająca dogadać się w miejscu pracy z niemieckimi pracownikami,
Umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
Prawo jazdy kat. B i własny samochód (mile widziane),

Oferujemy

Oferujemy:
zatrudnienie na niemieckiej umowie o pracę,
atrakcyjne wynagrodzenie w Euro w zależności od stopnia znajomości języka niemieckiego i doświadczenia na podobnym stanowisku,
płatne urlopy (24 dni w ciągu roku),
zakwaterowanie w dobrych warunkach (dofinansowane przez pracodawcę),
stałą (bezpłatną) opiekę biura.

Persona-Direktservice GmbH

Bahnhofsallee
31134 Hildesheim
Niemcy
tel: +48 571 255 502
e-mail: info@persona-direktservice.pl