Frezer CNC

Data dodania oferty
7 grudnia 2016
Miejsce pracy
Poznań
Region
wielkopolskie
Rodzaj umowy
praca

Opis stanowiska

Główne zadania:

Zakres obowiązków

- nastawianie i programowanie maszyny CNC
- znajomość sterowania Heidenhain
- dobra umiejętność korzystania z narzędzi pomiarowych oraz narzędzi skrawających
- bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
- samodzielność na stanowisku pracy

Wymagania

- doświadczenie z zakresu obróbki metalu
- doświadczenie w pracy przy maszynach CNC ze sterowaniem Heidenhain
- ustawianie i programowanie frezarek CNC
- dobra znajomość języka niemieckiego lub rosyjskiego
- prawo jazdy/samochód

Oferujemy

- umowę o pracę na warunkach polskich
- atrakcyjne wynagrodzenie
- bezpłatne zakwaterowanie
- profesjonalną pomoc w wypełnianiu formalności i organizacji wyjazdu;
- formalności załatwiamy zdalnie (mail, telefon), nie wymagamy przyjazdu do Poznania;

IPF Group S.A.

ul. F. Ratajczaka 19
61-814 Poznań
Polska
tel: 61 847 4066
e-mail: rekrutacja@ipf.jobs