Inżynier Serwisu

Data dodania oferty
6 marca 2018
Miejsce pracy
Łódź
Region
łódzkie
Rodzaj umowy
praca

Opis stanowiska

Obecnie mamy przyjemność prowadzić rekrutację dla jednej z największych firm w Europie, dostarczającej nowoczesne technologie światowych producentów w zakresie obróbki metali. Firma poszukuje pracowników na stanowisko:

Szukamy pracowników zamieszkujących na terenie woj. łódzkiego.

Zakres obowiązków

Do zadań pracownika należy instalacja oraz serwis obrabiarek CNC do obróbki metalu w siedzibie klienta.

Wymagania

- wykształcenie średnie lub wyższe techniczne - automatyka, elektrotechnika, mechanika lub pokrewne
- doświadczenie w obsłudze obrabiarek CNC
- znajomość sterowania Fanuc, Heidenhain, Sinumeric będzie dodatkowym atutem
- dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
- techniczne zdolności manualne
- prawo jazdy kat. B
- gotowość do wyjazdów służbowych

Oferujemy

- stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę
- atrakcyjne wynagrodzenie (od 4500 pln)
- Narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon, narzędzia serwisowe
- Dodatkowe benefity: prywatna opieka medyczna, ZFŚS, spotkania integracyjne
- Możliwość rozwoju i szkoleń

besthr