Kierownik Jakości – Obróbka skrawaniem

Data dodania oferty
2 stycznia 2017
Miejsce pracy
Turek
Region
wielkopolskie
Rodzaj umowy
praca

Opis stanowiska

Dla wiodącego producenta elementów stalowych dla przemysłu z Turku, poszukujemy pracowników na stanowisku:
Kierownik Kontroli Jakości – obróbka skrawaniem

Zakres obowiązków

Kierownik Jakości odpowiada za zapewnienie odpowiedniego poziomu jakości w procesie obróbki skrawaniem oraz za optymalizację procesu produkcyjnego.

Wymagania

Wymagania:
• Praktyczne min. 3 letnie doświadczenie w zakresie obróbki skrawaniem
• Znajomość przyrządów pomiarowych i narzędzi skrawających
• Doświadczenie w zakresie wprowadzanie działań korygujących rozwiązujących problemy jakościowe
• Doświadczenie we wprowadzaniu działań optymalizujących proces produkcyjny
• Mile widziane doświadczenie w spawalnictwie
• Mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym
• Wykształcenie min. średnie techniczne

Oferujemy

Firma oferuje:
• Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe plus premię
• Specjalistyczne szkolenia
• Umowę na czas nieokreślony po okresie próbnym
• Zatrudnienie bezpośrednio w zakładzie
• Dobre warunki pracy

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: info@besthr.pl

besthr