Kontroler Jakości – okolice Katowic

Data dodania oferty
28 września 2017
Miejsce pracy
Lędziny
Region
śląskie
Rodzaj umowy
praca

Opis stanowiska

Cześć, tak naprawdę to chciałbym, żeby okazało się, że rysunek techniczny nie ma przed Tobą tajemnic a suwmiarką umiesz zmierzyć wszystko..

Zakres obowiązków

Sprawdzanie na każdym etapie produkcji, czy detale które schodzą z maszyn są odpowiedniej jakości i w odpowiedniej ilości.

Wymagania

Czego wymagam:
- myślenia przestrzennego (bo sporo elementów jest giętych i składanych)
- sprawnego posługiwania się miarą i suwmiarką (co nie zawsze jest oczywiste)
- szybkich, sprawnych ręce (czasem trzeba przejrzeć sporą partię materiału)
- spostrzegawczości (bo Twoja praca polega na szukaniu dziury w całym)
- dobrej organizacji swojej pracy (bo naprawdę nie jest łatwo być ciągle przy każdym etapie produkcji)
- komunikatywności (bo do ludzi trzeba mieć podejście a Twoja praca będzie polegała na szukaniu błędów)
- minimum rocznego doświadczenia na podobnym stanowisku

Oferujemy

Oferuję:
- ciężką pracę i dobrą kasę
- umowę od pierwszego dnia pracy
- dedykowane szkolenia
- dodatkowe ubezpieczenia
- uścisk prezesa

LaserSpec

Gwarków 53
43-100 Lędziny

tel:
e-mail: damian.beer@laserspec.eu