Narzędziowiec Form Wtryskowych

Data dodania oferty
11 maja 2018
Region
Rodzaj umowy
praca

Opis stanowiska

Work & Business Solutions jest firmą specjalizującą się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów. Wspierając prestiżowe projekty w Polsce i za granicą, oferujemy naszym Kandydatom atrakcyjne oferty pracy dające możliwość rozwoju zawodowego i realizacji indywidualnych planów życiowych.
Obecnie dla naszego klienta, duńskiej firmy produkcyjnej, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Zakres obowiązków

o Przygotowanie narzędzi i form wtryskowych do produkcji.
o Przeglądy i naprawy form.
o Dokonywanie modyfikacji i usprawnień form.
o Dbanie o stanowisko pracy.

Wymagania

o 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku.
o Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
o Chęć uczenia się.
o Zaangażowanie w wykonywaną pracę.

Oferujemy

o Zatrudnienie na podstawie duńskiej umowy o pracę (dającej prawo m.in. do pobierania dodatków rodzinnych)
o Atrakcyjne wynagrodzenie.
o Pracę na drugą zmianę.
o Pomoc w relokacji.
o Przyjazne środowisko pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Work and Business Solutions

Grochowa 7
30-731 Kraków
Polska
tel: +48 12 398 41 44
e-mail: technika@wbspraca.pl