Operator CNC

Data dodania oferty
7 lutego 2017
Miejsce pracy
Stargard
Region
zachodniopomorskie
Rodzaj umowy
praca

Opis stanowiska

MasterHR Sp. z o. o. to wieloletnia wiedza naszego Zespołu Doradców w zakresie rozwoju personalnego i rekrutacji. Naszą misją jest wspieranie i pomoc w budowaniu oraz rozwijaniu firm poprzez dobór najlepszych pracowników o określonych kompetencjach i predyspozycjach zawodowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Stargard
Numer ref. 2017/OPEC/Stargard

Zadania:
-Obsługa maszyn sterowanych numerycznie typu: tokarki CNC (sterowanie Sinumerik),
-Odczytywanie danych z rysunków technicznych,
-Obsługa urządzeń pomiarowych,
-Kontrola wykonywanych części zgodnie z procesem,
-Dyspozycyjność do pracy w systemie dwuzmianowym.

Wymagania i pożądane umiejętności::
-Minimum 2 letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku operatora maszyn CNC,
-Doświadczenie przy obsłudze maszyn CNC,
-Dobra znajomość rysunku technicznego,
-Zaangażowanie w wykonywane obowiązki,
-Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:
-Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
-Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy,
-Pakiet benefitów,
-Współpracę z firmą z wieloletnią tradycją i ugruntowaną pozycją na lokalnym rynku.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesyłanie CV na adres: APLIKUJ

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)".

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Zakres obowiązków

Wymagania

Oferujemy

MasterHR