OPERATOR CNC

Data dodania oferty
25 maja 2017
Miejsce pracy
Przeworsk
Region
podkarpackie
Rodzaj umowy
praca

Opis stanowiska

Obsługa obrabiarek CNC.

Zakres obowiązków

• Obsługa obrabiarki CNC
• Pobranie półwyrobu
• Pomiar obrobionego detalu w oparciu o rysunek wykonawczy, obsługa narzędzi pomiarowych
• Ustawianie narzędzi skrawających
• Przeprowadzanie obsługi codziennej obrabiarki (sprawdzanie poziomu płynów, uzupełnianie w przypadku niskiego stanu, usuwanie wiór, sprzątanie obrabiarki)
• Gratowanie wykonanego detalu oraz przekazanie detalu na kolejną operację

Wymagania

• Minimum dwuletnie doświadczenie zawodowe przy pracy na obrabiarkach CNC.
• Wykształcenie minimum zawodowe o profilu technicznym.
• Umiejętność czytania rysunku technicznego.
• Dobra organizacja pracy własnej.
• Precyzja w działaniu.
• Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

• Konkurencyjne wynagrodzenie.
• Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.

B&P Engineering Spółka z o.o. Spółka komandytowa

ul. Lubomirskich 1E
37-200 Przeworsk
Polska
tel: 16 649 00 98
e-mail: kadry@engineering-bp.com