Operator CNC

Data dodania oferty
6 lipca 2017
Region
Rodzaj umowy
praca

Opis stanowiska

Bergman Engineering należy do technologicznych przedsiębiorstw rozwojowych i rekrutacyjnych, działających na terenie Europy. Skupia swoje kompetencje w przemyśle motoryzacyjnym, lotniczym i energetycznym. We wszystkich obszarach swojego działania Bergman Engineering koncentruje się na jednym priorytecie – oferowaniu swoim Klientom usług najwyższej jakości.

Obecnie dla naszego Klienta – niemieckiej firmy dostarczającej rozwiązania w zakresie obróbki skrawaniem - poszukujemy Kandydata/ki na stanowisko:

Zakres obowiązków

Zadania:
• Praca przy produkcji elementów z metali twardych
• Obsługa szlifierek CNC, centrów 6-osiowych
• Przestrzeganie i kontrolna ogólnych norm jakościowych i wydajnościowych

Wymagania

Wymagania:
• Doświadczenie zawodowe na stanowisku operatora maszyn CNC
• Mile widziane doświadczenie w pracy ze szlifierkami CNC
• Znajomość programu FANUC będzie dodatkowym atutem
• Mile widziana znajomość języka niemieckiego lub języka angielskiego
• Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne, komunikatywność
• Gotowość do relokacji do Niemiec i podjęcia pracy w Badenii-Wirtembergii w okolicach Stuttgartu

Oferujemy

Nasz klient oferuje:
• Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony (po okresie próbnym)
• Atrakcyjne wynagrodzenie od 10.000 zł brutto w zależności od posiadanych umiejętności
• Pomoc w znalezieniu zakwaterowania
• Przyjazne i atrakcyjne środowisko pracy

Bergman Deutschland GmbH

Stromstraße 1
10555 Berlin
Niemcy
tel:
e-mail: pawel.czekanski@bergman-gmbh.de