Operator CNC

Data dodania oferty
15 grudnia 2017
Miejsce pracy
Kobylnica
Region
wielkopolskie
Rodzaj umowy
praca

Opis stanowiska

Grupa ProfAs Sp. z o. o. jest firmą doradczą, świadczącą usługi w szeroko rozumianej dziedzinie Human Resources. Specjalizujemy się w rekrutacjach na stanowiska specjalistyczne, średniego i wyższego szczebla. Wierzymy, że nasz Zespół złożony z profesjonalistów jest w stanie zapewnić perspektywiczne spojrzenie i najwyższą jakość wykonywanych usług.

Aktualnie dla naszego Klienta -świadczacego usługi budowy maszyn i urządzeń dla przemysłu motoryzacyjnego - poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków

Do zadań osoby na powyższym stanowisku należeć będzie:

Obsługa i programowanie frezarki numerycznej CNC typu HASS VF-3
Dobór parametrów skrawania oraz narzędzi.
Określanie optymalnej technologii wykonania według powierzonej dokumentacji.
Nadzór nad prawidłową pracą maszyny.
Kontrola bieżących parametrów urządzenia.
Praca z rysunkiem technicznym (umiejętność odczytania i prawidłowego zinterpretowania rysunku)
Uzbrajanie, wymiana narzędzi i ustawianie narzędzi.
Pisanie programów na maszynie w oparciu o cykle.
Dbałość o utrzymanie właściwego stanu technicznego maszyn i narzędzi.
Kontrola jakościowa produkowanego detalu.
Dobór sposobu mocowania detalu na obrabiarce.
Współpraca z działem konstrukcyjnym.
Obsługa programu ESPRIT CAM SolidMill Traditional.

Wymagania

Wymagania:

Doświadczenie na stanowisku operatora CNC.
Znajomość technologii .
Umiejętność odczytania rysunku technicznego (interpretacja odchyłek kształtu , chropowatości , tolerancje ,rodzaje rzutowań).
Wiadomości o narzędziach używanych w obróbce skrawaniem.
Umiejętność posługiwania się podstawowymi narzędziami pomiarowymi.
Zdolności manualne.
Zaangażowanie i motywacja do pracy.
Wykształcenie techniczne.
Znajomość sterowania HASS.
Dobra znajomość rysunku technicznego.

Oferujemy

Oferujemy:

Stabilne warunki zatrudnienia
Atrakcyjne wynagrodzenie
Możliwość rozwoju zawodowego

GrupaProfas