Operator CNC

Data dodania oferty
9 maja 2018
Miejsce pracy
Słubice
Region
lubuskie
Rodzaj umowy
praca

Opis stanowiska

Nasz Klient, międzynarodowa dynamicznie rozwijająca się firma produkcyjna, zatrudni pracownika na stanowisko:

OPERATOR MASZYN CNC
(kod ref.OPCNC-18)

Zakres obowiązków

• obsługa frezarek CNC lub prasy krawędziowej,
• wykonywanie pomiarów,
• uzupełnianie dokumentacji produkcyjnej,
• wybór/korekta w programach,
• optymalizowanie produkcji,
• dbałość o poprawne funkcjonowanie maszyn, jakość wyprodukowanych elementów,

Wymagania

• wykształcenie min. zawodowe,
• chęć rozwoju,
• rzetelne wykonywanie powierzonych czynności,
• umiejętność pracy zespołowej,
• odpowiedzialność, punktualność, dokładność,
• dyspozycyjność i zaangażowanie.

Oferujemy

• praca na pełen etat, w systemie 3-zmianowym,
• możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku
• atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet świadczeń pozapłacowych,
• możliwość dofinansowania mieszkania służbowego.

Link Consulting