Operator CNC

Data dodania oferty
21 sierpnia 2018
Miejsce pracy
Gdynia
Region
pomorskie
Rodzaj umowy
praca

Opis stanowiska

Dla firmy produkcyjnej z okolic Gdyni poszukujemy pracowników dla pracy na stanowiskach obsługi maszyn obróbki skrawaniem sterowanych numerycznie.
Poszukujemy pracowników zarówno doświadczonych na podobnym stanowisku, jak i mających predyspozycje i chęć pracy w tej roli.
Każda zatrudniona osoba otrzyma szkolenie w głównej siedzibie firmy, w Niemczech przez okres kilku tygodni, aby następnie podjąć pracę w ok. Gdyni.

Zakres obowiązków

1. Realizacja zadań wytwarzania elementów mechanicznych z użyciem obrabiarek sterowanych numerycznie (CNC)
2. Programowanie obrabiarek (Siemens), nastawianie parametrów obróbki
3. Konfigurowanie i uzbrajanie narzędziowe obrabiarek
4. Realizacja planów produkcyjnych
5. Realizacja zapisów związanych z samokontrolą jakości wytwarzanych elementów
6. Kontrola zużycia narzędzi oraz dbanie o stan techniczny urządzeń - czyszczenie i konserwacja

Wymagania

1. Umiejętność obsługi obrabiarek CNC lub doświadczenie w zakresie technologii obróbki metali lub chęć przyuczenia do zawodu operatora CNC.
2. Umiejętność czytania rysunku technicznego
3. Umiejętność pracy z urządzeniami pomiarowymi
4. Dokładność oraz stosowanie zasad bezpieczeństwa

Oferujemy

1. Praca na nowoczesnych obrabiarkach sterowanych numerycznie (Siemens)
2. Szkolenia zawodowe od pierwszego dnia pracy
3. Stabilne warunki zatrudnienia, umowa o pracę
4. Bardzo dobra atmosfera pracy

Talenty