Operator CNC

Data dodania oferty
1 października 2018
Miejsce pracy
Gdańsk/ Lublewo
Region
pomorskie
Rodzaj umowy
praca

Opis stanowiska

Praca przy obsłudze maszyn Cnc.

Zakres obowiązków

Obsługa maszyn Cnc.

Wymagania

- Wymagane doświadczenie w obsłudze obrabiarek cnc.
- Przesłanie CV na adres e-mailowy:
grzegorz.matysiak@iti-cnc.pl – Kierownik Produkcji, tel. 697-666-997
lub na adres :
Instytut Technologii Innowacyjnych Sp. z o.o..
80-719 Gdańsk, ul. Litewska 14 A
- zamieszczenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy na potrzeby realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 1997 nr 133, poz. 883).”

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

Oferujemy

- pracę w stabilnej firmie,
-praca warsztatowa,
-zatrudnienie w ramach umowy o pracę, od zaraz,
- możliwość rozwoju i dokształcania.

ITI CNC