Operator CNC – Tokarz

Data dodania oferty
17 lipca 2017
Region
Rodzaj umowy
praca

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta, stabilnej międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy od zaraz zmotywowanych pracowników na stanowiska:

Zakres obowiązków

• obsługa tokarek CNC
• wykonywanie części zleconych na podstawie rysunku technicznego;
• przygotowywanie materiału do obróbki;
• dbałość o utrzymanie właściwego stanu technicznego obrabiarki i narzędzi.

Wymagania

• minimum doświadczenie na tokarkach CNC
• dobra znajomość rysunku technicznego;
• umiejętność zastosowania narzędzi pomiarowych;
• gotowość do pracy zmianowej
• dokładność, solidność i punktualność.

Oferujemy

• pracę w stabilnej i rozwiniętej technicznie firmie;
• bardzo dobre wynagrodzenie;
• możliwość pracy w nadgodzinach;
• niezbędne przeszkolenie w miejscu pracy;
• zakwaterowanie w pobliżu zakładu pracy.

Link Consulting