Operator CNC (Tokarz, Frezer)

Data dodania oferty
14 sierpnia 2018
Miejsce pracy
Bytom
Region
śląskie
Rodzaj umowy
praca

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta, dużej i stabilnej firmy z branży górniczej, poszukujemy zmotywowanych pracowników na stanowisko:

OPERATOR CNC (TOKARZ, FREZER)

Zakres obowiązków

• wykonywanie detali ze stali, zgodnie z dokumentacją techniczną

Wymagania

• wykształcenie co najmniej podstawowe, najlepiej w zakresie obsługi obrabiarek CNC
• co najmniej 2 lata doświadczenia
• umiejętność obsługi tokarek i frezarek ze sterowaniem Fanuc
• umiejętność korekty programu z poziomu panelu maszyny
• umiejętność mierzenia wykonanych detalu za pomocą suwmiarki i mikrometru
• umiejętność doboru narzędzi obróbczych
• umiejętność czytania rysunku technicznego
• umiejętność pracy w grupie
• punktualność, solidność
• umiejętność dobrej organizacji swojej pracy
• gotowość do pracy na 3 zmiany, od poniedziałku do piątku, a w okresach większego obłożenia także w soboty i niedziele
• mile widziane będą umiejętność pisania programów z poziomu panelu maszyny lub komputera, na podstawie rysunku technicznego, oraz umiejętność ustawienia maszyny

Oferujemy

• umowę o pracę na czas nieokreślony, po 3-6 mies. okresu próbnego
• atrakcyjne wynagrodzenie i premię
• możliwość awansu

Link Consulting