Operator Elektrodrążarki

Data dodania oferty
11 października 2018
Region
Rodzaj umowy
praca

Opis stanowiska

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna z siedzibą w Danii, oferująca pionierskie rozwiązania w branży, posiadająca nowoczesny park maszynowy. Poszukujemy samodzielnego specjalisty, osoby kreatywnej i ambitnej, która wzmocni doświadczony zespół inżynierów. Firma oferuje jedne z najlepszych warunków zatrudnienia i rozwoju na rynku.

Zakres obowiązków

• Programowanie elektrodrążarek z pulpitu.
• Praca w środowisku pracy urządzeń Charmilles. Sinker EDM, Wire EDM.
• Dobór odpowiednich parametrów obróbki.
• Kontrola jakości wykonywanej pracy.

Wymagania

• Doświadczenie na stanowisku Programisty Operatora Elektrodrążarek.
• Programowanie urządzeń Charmilles. Sinker EDM, Wire EDM lub podobnych.
• Umiejętność pracy z detalami na najwyższym poziomie precyzji.
• Dobra znajomość języka angielskiego.
• Wykształcenie wyższe techniczne lub średnie.
• Mile widziana znajomość środowiska CAD/CAM.

Oferujemy

• Atrakcyjne wynagrodzenie.
• Bezpośrednie zatrudnienie na podstawie duńskiej umowy o pracę.
• Możliwość nieograniczonego rozwoju zawodowego.
• Doskonalenie znajomości języków obcych w codziennej pracy.
• Dodatkowe prywatne ubezpieczenie medyczne.
• Dodatkowy fundusz emerytalny opłacany przez pracodawcę.

Work and Business Solutions

Grochowa 7
30-731 Kraków
Polska
tel: +48 12 398 41 44
e-mail: technika@wbspraca.pl