OPERATOR FREZARKI CNC

Data dodania oferty
13 grudnia 2016
Miejsce pracy
Czechowice-Dziedzice
Region
śląskie
Rodzaj umowy
praca

Opis stanowiska

Zakres obowiązków

Obsługa frezarek CNC 3-osiowych: ustawianie, mocowanie, pomiary
Praca ze sterownikami: Siemens

Wymagania

Biegła znajomość rysunku technicznego
Obsługa podstawowych przyrządów pomiarowych
Minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
Mile widziane doświadczenie pracy w narzędziowni wytwarzającej formy wtryskowe
Mile widziane doświadczenie w obsłudze frezarek 5-osiowych
Mile widziana znajomość oprogramowania CAM
Mile widziane doświadczenie w obsłudze drążarek: wgłębnej i drutowej
Operatywność, decyzyjność, pewność siebie, smodzielność
Zdolność logicznego myślenia

Oferujemy

Stałą pracę w oparciu o umowę o pracę
Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i wyników w pracy
Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego.

Portale Pracy