Operator frezarki CNC

Data dodania oferty
24 sierpnia 2018
Miejsce pracy
Żary
Region
lubuskie
Rodzaj umowy
praca

Opis stanowiska

Classic-Metal – od 2008 specjalizujemy się w usługach z zakresu cięcia i obróbki plastycznej blach i obróbki skrawaniem. Oferujemy również usługi projektowe, a także wsparcie i doradztwo techniczne. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą inwestującą w innowacyjne technologie. Posiadamy nowoczesny park maszynowy i wielkogabarytowe centrum obróbcze. Praca w Classic-Metal to ciągłe podnoszenie kwalifikacji umożliwiające poszerzenie kompetencji.

W związku z powiększeniem zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Operator Frezarki CNC
Miejsce pracy: Żary

Zakres obowiązków

Twoje zadania

*Obsługa frezarki CNC
*Pisanie programów na maszynach
*Ustalanie procesów obróbki
*Kontrola i pomiary detali

Wymagania

Szukamy osoby, która

*Ma przynajmniej rok doświadczenia na podobnym stanowisku
*Posiada znajomość technologii obróbki skrawaniem
*Potrafi czytać rysunki techniczne
*Samodzielnie pisze programy obróbcze w języku maszyn: Pionowe centrum obróbkowe HAAS, VF-4SS-NGC HAAS – sterowanie CNC, 3 osie, typ HAAS (wersja NGC), kompatybilne do Fanuc, Pionowe centrum obróbkowe Hartford, SW-423 Hartford – sterowanie CNC, 3 osie, typ Fanuc
*Cechuje się samodzielnością, dokładnością oraz sumiennością
*Bardzo mile widziana umiejętność obsługi tokarki CNC

Oferujemy

Pracując z nami zyskasz

*Umowę o pracę na pełny etat
*Stabilne zatrudnienie w firmie inwestującej w rozwój
*Konkurencyjne wynagrodzenie oraz atrakcyjne premie (miesięczne, roczne, uznaniowe)
*Kartę Multisport
*Szkolenia stanowiskowe i rozwojowe
*Nowoczesne, komfortowe stanowisko pracy

Blue Idea

Korbońskiego 27E
30-443 Kraków

tel: 122677199
e-mail: rekrutacja@blueidea.pl