Operator frezarki CNC

Data dodania oferty
21 września 2018
Miejsce pracy
Sosnowiec
Region
śląskie
Rodzaj umowy
zlecenie

Opis stanowiska

Szukasz pracy od zaraz? Jest na wyciągnięcie ręki! Dołącz do nas jako operator CNC w Sosnowcu. Jeżeli szukasz stabilnego zatrudnienia oraz rozwojowej pracy - ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Dla osób zainteresowanych kontakt pod nr tel. 725250867

Zakres obowiązków

-Obsługa maszyn CNC
-Dbanie o należyty stan techniczny maszyn i urządzeń
-Kontrola jakościowa detali zgodnie z dokumentacją techniczną

Wymagania

-Znajomości rysunku technicznego
-Znajomości przyrządów pomiarowych
-Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
-Umiejętności wprowadzania korekt narzędzi obróbczych
-Znajomości programu Heidenhain/ Sinumerik 840 D
-Uprawnień do obsługi suwnic z poziomu „0”

Oferujemy

-Atrakcyjne warunki ok. 4000zł brutto/mc + dodatki (20% nocka, 50% sb, 100% ndz)
-Umowę zlecenie (pełny ZUS + ubezpieczenie NNW) - odprowadzamy wszystkie składki
-Ubezpieczenie PZU
-Możliwość rozwoju na terenie zakładu Klienta
-Opiekę koordynatora

Magda