Operator Frezarki CNC- Francja

Data dodania oferty
18 maja 2018
Region
Rodzaj umowy
praca

Opis stanowiska

• Obsługa maszyn CNC Frezarki oraz podstawowe ustawianie programu FANUC.

Zakres obowiązków

Maszyny:
CASTEL,OKK,AWEA, CORREA (3 - 5 osiowe)

• Firma jest producentem części rolniczych

* Praca z tolerancją 0,01

Wymagania

• Doświadczenie na podobnym stanowisku

• Mile widziana znajomość sterowania Fanuc

* Doświadczenie w pracy z podaną tolerancją

Oferujemy

• zatrudnienie w oparciu o francuską umowę o pracę
• atrakcyjne wynagrodzenie
• pełne ubezpieczenie zdrowotne
• składki odprowadzone od całego przychodu (wyższe świadczenia społeczne)
• okres przepracowany na francuskiej umowie wlicza się do stażu pracy w Polsce
• prawo do francuskich świadczeń socjalnych np. dodatku na dzieci itp.
• zorganizowany transport i zakwaterowanie
• pracę w polskim zespole
• bezpłatny i zorganizowany transport z kwatery na miejsce pracy
• zdalne załatwienie formalności związanych z zatrudnieniem
• wsparcie polskiego koordynatora
• 100 € premii za polecenie pracownika

IPF Group S.A.

ul. F. Ratajczaka 19
61-814 Poznań
Polska
tel: 61 847 4066
e-mail: rekrutacja@ipf.jobs