Operator giętarki CNC – Niemcy

Data dodania oferty
2 grudnia 2019
Region
Rodzaj umowy
praca

Opis stanowiska

TOTAL JOB Sp. z o.o. Spółka komandytowa dynamicznie rozwijająca się firma doradcza na rynku pracy tymczasowej z siedzibą we Wrocławiu. Świadcząca profesjonalne usługi B2B w zakresie Outsourcingu Personalnego, z numerem certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 16268, poszukuje osób zainteresowanych pracą tymczasową w Niemczech, na stanowisko:
Operator giętarki CNC - Niemcy
Miejsce pracy: Niemcy, Geeste/Dalum

Zakres obowiązków

• Obsługa giętarki CNC (bez programowania),
• Czytanie rysunku technicznego,
• Produkcja jednoseryjna części do aut ciężarowych,
• Robienie pomiarów kontrolnych.

Wymagania

• Doświadczenie przy obsłudze giętarek CNC,
• Znajomość jęz. niemieckiego,
• Znajomość rysunku technicznego,
• Znajomość narzędzi pomiarowych,
• Własne auto do wyjazdu (przejazdy z kwatery do miejsca pracy są we własnym zakresie).

Oferujemy

• Umowę o pracę tymczasową,
• Zapewniamy ubezpieczenie,
• Opłacamy składki ZUS,
• Wynagrodzenie: 15 € brutto/h plus dodatki,
• Zorganizowane zakwaterowanie
• Zwrot za paliwo, w zależności od ilości kilometrów z kwatery do miejsca pracy,
• Pomoc polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia,
• Długotrwałą współpracę.

rekrutacja.totaljob@gmail.com