Operator lasera CNC

Data dodania oferty
27 grudnia 2016
Miejsce pracy
Piaseczno
Region
mazowieckie
Rodzaj umowy
praca

Opis stanowiska

Obsługa laserów sterowanych numerycznie

Zakres obowiązków

Obsługa laserów CNC,
Przygotowanie maszyn do pracy,
Dbałość o poprawne funkcjonowanie maszyn,
Kontrola jakościowa wykonanych detali

Wymagania

Doświadczenie w pracy przy obsłudze maszyn CNC
Umiejętność czytania rysunku technicznego,
Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi,
Znajomość obsługi komputera,
Gotowość do pracy w systemie zmianowym,
Dokładność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
Uprawnienia do obsługi wózków widłowych (mile widziane),
Mile widziane doświadczenie w pracy przy laserach Trumpf, wykrawarce WaterJet.

Oferujemy

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
Atrakcyjne wynagrodzenie,
Możliwość zdobycia cennego doświadczenia,
Dostęp do nowoczesnych technologii - zaawansowany park maszynowy,
Udział w międzynarodowych projektach.

MET-EUROSYSTEM

Mazurska
05-500 PIASECZNO

tel:
e-mail: praca@met-eurosystem.com