Operator lasera CNC

Data dodania oferty
6 listopada 2017
Miejsce pracy
Bonin
Region
zachodniopomorskie
Rodzaj umowy
praca

Opis stanowiska

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą w dziedzinie kompleksowej obróbki metali. Aktualnie w związku z rozszerzaniem działalności poszukujemy kandydata /-ki na stanowisko: operatora lasera CNC.

Zakres obowiązków

• kompleksowa obsługa wycinarki laserowej
• kontrola wykonywanych detali
• nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu
• raportowanie

Wymagania

• mile widziane doświadczenie na stanowisku operatora lasera CNC
• podstawowa znajomość rysunku technicznego
• umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi
• komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
• wykształcenie min. zawodowe
• mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych
• gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
• wysoka motywacja do pracy

Oferujemy

• stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• udział w licznych szkoleniach
• jasny system wynagrodzeń
• możliwość rozwoju zawodowego
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Inter - Metal