Operator młota mechanicznego

Data dodania oferty
25 kwietnia 2018
Region
Rodzaj umowy
praca

Opis stanowiska

IPF Group, firma specjalizująca się w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na rynku krajowym oraz na rynkach zagranicznych poszukuje pracowników do pracy we Francji na stanowisku: operator młota mechanicznego

Osoby zainteresowane oferta pracy prosimy o przesłanie swojego CV pod adres: patrycja.michalowska@ipf.jobs lub kontakt pod numer 789405802

Zakres obowiązków

-Praca w warsztacie przy obróbce metalu.
-obsługa młota kowalskiego mechanicznego
-formowanie metalu po przez użycie młota, prasowanie, wytaczanie elementów
-obsługa narzędzi związanych z wytaczaniem elementów z metalu

Wymagania

-doświadczenie na podobnym stanowisku
-umiejętność posługiwania się narzędziami związanymi z wytaczaniem elementów z metalu
-znajomość rysunku technicznego
-dyspozycyjność do wyjazdu za granicę
-dokładność i rzetelne podejście do obowiązków
-mile widziane prawo jazdy kat. B

Oferujemy

-zatrudnienie w oparciu o francuską umowę o pracę
-atrakcyjne wynagrodzenie
- pracę w polskim zespole
-bezpłatny transport z kwatery na miejsce pracy
-zdalne załatwienie formalności bez konieczności przyjazdu do biura
- wsparcie polskiego koordynatora
-100 € premii za polecenie pracownika

IPF Group S.A.

ul. F. Ratajczaka 19
61-814 Poznań
Polska
tel: 61 847 4066
e-mail: rekrutacja@ipf.jobs