Operator Maszyn CNC

Data dodania oferty
7 marca 2017
Miejsce pracy
Słupno
Region
mazowieckie
Rodzaj umowy
praca

Opis stanowiska

obsługa maszyn CNC (frezarki/tokarki)
produkcja i kontrola wykonywanych części wg dokumentacji

Zakres obowiązków

- Obsługa maszyn sterowanych numerycznie CNC - frezarki/tokarki
- Ustawianie parametrów maszyny i nadzorowanie przebiegu procesu
- Kontrola jakości wykonywanych detali
- dbałość o powierzony sprzęt
- utrzymanie porządku w miejscu pracy

Wymagania

- wykształcenie techniczne minimum zawodowe
- doświadczenie minimum 6 miesięcy(tokarki i/lub frezarki)
- obsługa narzędzi pomiarowych(średnicówka, mikrometr)
- umiejętność czytania rysunku technicznego mechanicznego

Oferujemy

- umowa o pracę – zatrudnienie bezpośrednio przez Klienta
- wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i osiąganych wyników
- praca od poniedziałku do piątku
- system pracy – 3 zmiany
- dla chętnych możliwość pracy w nadgodzinach płatnych zgodnie z KP

Range HR Sp. z o. o

Potocka 14 lokal 6
01-652 Warszawa
Polska
tel:
e-mail: biuro@rangehr.pl