OPERATOR MASZYN CNC

Data dodania oferty
30 czerwca 2017
Miejsce pracy
Bielsko-Biała
Region
śląskie
Rodzaj umowy
praca

Opis stanowiska

Produkcja i serwis narzędzi do obróbki drewna, tworzyw sztucznych i metalu. Operator maszyn CNC przy produkcji narzędzi, Maszyny 5-osiowe numeryczne najnowszej generacji.

Zakres obowiązków

Szczegóły: http://www.praca.bielsko.pl/pracodawca/1102/n-pol

Wymagania

Znajomość obsługi maszyn numerycznych CNC - wymagana
Znajomość obsługi maszyn automatycznych i manualnych,
Zdolne osoby możliwość przyuczenia na operatora maszyn CNC
Wskazane doświadczenie w obróbce skrawaniem i szlifowaniem,
Doświadczenie w pracy na maszynach
Praca 2-zmianowa,
Zdolności szybkiego przyuczenia się do maszyn

Oferujemy

Dobre wynagrodzenie plus premie
Stałą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
Możliwość rozwoju zawodowego,
Dobre warunki zatrudnienia
Możliwość nauki i poznania maszyn najnowszej generacji

Portale Pracy