Operator maszyn CNC

Data dodania oferty
6 lutego 2018
Miejsce pracy
Racibórz
Region
śląskie
Rodzaj umowy
praca

Opis stanowiska

Wykonywanie detali w celu realizacji założonego planu produkcyjnego.

Zakres obowiązków

Do zadań pracownika będzie należało:
• obsługa maszyn obróbki skrawaniem (tokarki, frezarki lub drążarki),
• ustawianie parametrów i nadzorowanie pracy obrabiarek,
• wykonywanie detali zgodnie z dokumentacją,
• wykonywanie testów programów obróbki,
• dbałość o jakość wykonywanych detali.

Wymagania

• wykształcenie średnie techniczne, na kierunkach technologia i budowa maszyn, obróbka skrawaniem lub pokrewnych lub ukończony kurs na operatora CNC,
• roczne doświadczenie zawodowe na stanowisku operatora CNC (możliwość przyuczenia dla osób bez doświadczenia),
• znajomość systemów sterowania Heidenhain, mile widziane Fanuc i Siemens,
• umiejętność odczytywania rysunku technicznego,
• zaangażowania i chęci do nauki,
• samodzielności i sumienności,
• umiejętności pracy w zespole.

Oferujemy

• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie,
• pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
• możliwość rozwoju zawodowego – pakiet szkoleń,
• pracę w systemie zmianowym.

Domgos Sp. z o.o.

Bosacka 52
47-400 Racibórz

tel: 504254103
e-mail: am@tbitech.pl