Operator Maszyn CNC

Data dodania oferty
23 maja 2018
Miejsce pracy
Zabrze
Region
śląskie
Rodzaj umowy
praca

Opis stanowiska

Zakres obowiązków

Obsługa maszyn sterowanych numerycznie
Ustawianie maszyn, wprowadzanie modyfikacji do programów CNC
Obsługa urządzeń pomiarowych, prowadzenie pomiarów
Wykonywanie prac zgodnie z dokumentacją technologiczną
Dbanie o należyty stan maszyn, urządzeń, narzędzi i sprzętu

Wymagania

Wykształcenie zawodowe lub techniczne
Doświadczenie w ustawianiu oraz obsłudze maszyn CNC
Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane
Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
Gotowość do pracy w systemie zmianowym
Umiejętność pracy samodzielnej i zespołowej
Dokładność, sumienność
Bardzo dobra organizacja pracy
Dyspozycyjność

Oferujemy

zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
pracę w silnej grupie kapitałowej o ugruntowanej pozycji rynkowej

Grupa Famur