Operator Maszyn CNC – Belgia

Data dodania oferty
16 maja 2019
Region
Rodzaj umowy
praca

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta, średniej wielkości firmy produkcyjnej zajmującej się produkcją części do maszyn oraz projektowaniem, poszukujemy doświadczonych kandydatów na stanowisko:

Operator Maszyn CNC

Zakres obowiązków

Praca w systemach FANUC oraz Heidenheim

Wymagania

- doświadczenie w pracy przy maszynach sterowanych numerycznie i centrach obróbczych
- znajomość pracy w systemach FANUC oraz Heidenheim
- dobra znajomość rysunku technicznego
- doświadczenie w obróbce stali nierdzewnej, aluminium, miedzi
- umiejętność pracy zarówno w zespole jak i indywidualnej
- chęć pracy w systemie zmianowym
- chęć do pracy w nadgodzinach

Oferujemy

- zakwaterowanie służbowe blisko miejsca pracy, tylko pokoje indywidualne
- zwrot kosztów podróży do Belgii
- odzież robocza, buty i narzędzia zagwarantowane przez Klienta
- wsparcie lokalnego, polskojęzycznego koordynatora
- w pełni legalne zatrudnienie na podstawie belgijskiej umowy o pracę - 6 miesięcy przez agencję następnie bezpośrednio u Klienta
- dodatek wakacyjny (zgodnie z przepisami obowiązującymi w Belgii - 15.38% rocznych zarobków brutto)
- premię roczną (w wysokości 8.15% rocznych zarobków brutto)
- dodatek rodzinny

PEŁNE OGŁOSZENIE ORAZ APLIKOWANIE POD ADRESEM:

Recrute