Operator maszyn CNC (Frezer lub Tokarz)

Data dodania oferty
27 lutego 2017
Miejsce pracy
Turek
Region
wielkopolskie
Rodzaj umowy
praca

Opis stanowiska

Wiodący producent elementów stalowych dla przemysłu z kapitałem niemieckim, poszukuje pracowników na stanowisku:

Operator maszyn CNC (Tokarz, Frezer)
Miejsce pracy: Turek

Zakres obowiązków

- Obsługa maszyn sterowanych numerycznie CNC - Tokarka oraz Frezarka 3 osiowa i 5osiowa (Heindenhain lub Sinumerik).
- Ustawianie parametrów maszyny i nadzorowanie przebiegu procesu
- Wprowadzanie korekt do programów w celu utrzymania dobrej jakości detali
- Monitorowanie stanu technicznego maszyn/dbałość o powierzony sprzęt

Wymagania

• Doświadczenie w obsłudze maszyn CNC 5-osiowych lub 3-osiowych (obsługa i regulacja)
• Znajomość przyrządów pomiarowych i narzędzi skrawających
• Znajomość rysunku technicznego
• Wykształcenie min. średnie
• Chęć do nauki i rozwoju

Oferujemy

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (po pierwszej umowie, druga na czas nieokreślony)
• Atrakcyjne wynagrodzenie (3000-4000 pln)
• Dodatki socjalne
• Szkolenia specjalistyczne
• Rozwój umiejętności na stanowisku – firma dysponuje nowoczesnym parkiem maszynowym
• Bardzo dobre warunki pracy

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesyłanie CV zawierającego klauzulę dotyczącą ochrony danych osobowych na adres: info@besthr.pl

besthr