Operator maszyn CNC Heidenhain

Data dodania oferty
24 października 2017
Miejsce pracy
Pruszcz Gdański
Region
pomorskie
Rodzaj umowy
praca

Opis stanowiska

PSkonsultacje.pl poszukuje dla swojego klienta, firmy z ponad 20- letnim doświadczeniem, oferującej kompleksowe usługi obróbki skrawaniem nowoczesnymi maszynami sterowanymi komputerowo (www.bakpit.com.pl), osoby na stanowisko Operatora maszyn CNC.

Zakres obowiązków

- Obsługa maszyn CNC Heidenhain (tokarka, frezarka)
- Produkcja określonej ilości detali
- Zmiana produktu

Wymagania

- Znajomość oprogramowania maszyn CNC
- Znajomość rysunku technicznego
- Umiejętność obsługi podstawowych narzędzi pomiarowych (np.:mikrometr, suwmiarka itp.)
- Doświadczenie zawodowe

Oferujemy

- Pracę na maszynach CNC nowej generacji
- Pracę w firmie z silną pozycją na rynku oraz stale rozwijającą się
- Umowę o pracę na czas nieokreślony w systemie 3-zmianowym
- Atrakcyjne wynagrodzenie, premie oraz szkolenia
- Możliwość rozwoju zawodowego w zakresie programowania maszyn CNC
- Bardzo dobrą atmosferę w pracy

PSkonsultacje