Operator Maszyn CNC – konkurencyjne wynagrodzenie – Turek!

Data dodania oferty
9 marca 2017
Miejsce pracy
Turek
Region
wielkopolskie
Rodzaj umowy
praca

Opis stanowiska

Obsługa maszyn 5-osiowych lub 3-osiowych - obsługa i regulacja

Zakres obowiązków

Wymagania

* Doświadczenie w obsłudze maszyn CNC 5-osiowych lub 3-osiowych (obsługa i regulacja)
* Znajomość przyrządów pomiarowych i narzędzi skrawających
* Znajomość rysunku technicznego
* Wykształcenie min. Średnie
* Programowanie maszyn mile widziane
* Chęć do nauki i rozwoju.

Oferujemy

* Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (po pierwszej umowie, druga na czas nieokreślony)
* Atrakcyjne wynagrodzenie + premię uznaniową
* Dodatki socjalne
* Szkolenia specjalistyczne
* Pracę w firmie stosującej nowoczesne technologie, w otoczeniu nowoczesnego parku maszynowego
* Bardzo dobre warunki pracy.

besthr