Operator maszyn CNC – Nie wymagamy doświadczenia

Data dodania oferty
6 września 2018
Miejsce pracy
Mysłowice
Region
dolnośląskie
Rodzaj umowy
praca

Opis stanowiska

Poszukuję kandydatów na stanowisko operatora gientarek i wykrawarek sterowanych numeryczne.
Wymagamy: znajomości rysunku technicznego

Zakres obowiązków

-Obsługa maszyn oraz dbanie o ich właściwy stan
-Przygotowanie, uzbrajanie i obsługa pras krawędziowych oraz wykrawarek sterowanych numerycznie
-Kontrolowanie procesu obróbki pod kątem jakości
-Ścisła współpraca z liderem, działem jakości i utrzymania ruchu

Wymagania

Jeżeli bardzo dobrze znasz rysunek techniczny (wymóg konieczny), masz doświadczenie jako Operator maszyn CNC lub po prostu chcesz je zdobyć - APLIKUJ - Nasz klient z pewnością zaproponuje Ci zadowalające warunki oparte o Twoje kompetencje zawodowe

Oferujemy

-Umowę o pracę, którą podpiszesz bezpośrednio z naszym klientem
-Wynagrodzenie dostosowane do Twoich kompetencji zawodowych
-Atrakcyjne warunki finansowe
-Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w obsłudze maszyn CNC
-Dofinansowanie do dojazdów

joanna.manpower