OPERATOR MASZYN CNC – PROGRAMISTA

Data dodania oferty
13 sierpnia 2018
Miejsce pracy
Strzelin
Region
dolnośląskie
Rodzaj umowy
praca

Opis stanowiska

Znany amerykański producent i stabilny Pracodawca, zatrudni osobę z doświadczeniem w obróbce skrawaniem elementów metalowych. Jeśli chcesz poznać szczegóły, aplikuj już dziś.

Zakres obowiązków

• Samodzielne prowadzenie obróbki elementów wielkogabarytowych ze stopów stali i żeliwa;
• Obsługa maszyn CNC (m.in. MAZAK, DMG);
• Usuwanie błędów oraz wprowadzanie korekt przy maszynie;
• Zachowanie zasad kontroli jakości i BHP .

Wymagania

• Znajomość rysunku technicznego;
• Doświadczenie w procesie technologicznym obróbki skrawaniem;
• Znajomość obsługi narzędzi pomiarowych;
• Znajomość języków programowania np. ze sterownikiem Sinumerik, Mazatrol lub Fanuc.

Oferujemy

• Umowa o pracę na pełny etat w systemie 3 zmian;
• Opieka medyczna Medicover;
• Ubezpieczenie grupowe;
• Szkolenia;
• Fundusz Świadczeń Socjalnych;
• Praca w stabilnej, międzynarodowej korporacji;
• Bardzo dobra atmosfera i organizacja pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres: paulina.piszczek@jobme.pl

Paulina