Operator maszyn CNC w Stalowej Woli (Wystarczy kurs) – Stabilna Praca

Data dodania oferty
8 sierpnia 2019
Miejsce pracy
Stalowa Wola
Region
dolnośląskie
Rodzaj umowy
praca

Opis stanowiska

Opis stanowiska:
Obsługa maszyn CNC
Sprawdzanie gotowych wyrobów pod kontem zgodności i jakości

Miejsce pracy: Stalowa Wola

Wymagania:
Ukończony kurs operatora CNC
Umiejętność czytania i interpretacji rysunków technicznych
Dyspozycyjności do pracy na 3 zmiany w systemie czterobrygadowym (zmiany 7:00 – 15:00 / 15:00 – 23:00 / 23:00 – 7:00)

Szczegóły oferty i formularz aplikacyjny : https://recrute.pl/praca/id/19903

Zakres obowiązków

Obsługa maszyn CNC
Sprawdzanie gotowych wyrobów pod kontem zgodności i jakości

Wymagania

Ukończony kurs operatora CNC
Umiejętność czytania i interpretacji rysunków technicznych
Dyspozycyjności do pracy na 3 zmiany w systemie czterobrygadowym (zmiany 7:00 – 15:00 / 15:00 – 23:00 / 23:00 – 7:00)

Oferujemy

Szczegóły oferty i formularz aplikacyjny : https://recrute.pl/praca/id/19903

Recrute




tel:
e-mail:

Jesteś zainteresowany ofertą?

Skorzystaj z naszego formularza i skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą!

odpowiedz na ogłoszenie »

Współpracujemy z najlepszymi w branży - nasi partnerzy: