Operator Maszyn Skrawających – Frezer

Data dodania oferty
30 lipca 2019
Miejsce pracy
Ujazd
Region
opolskie
Rodzaj umowy
praca

Opis stanowiska

Mubea poszerza niezależność w wytwarzaniu narzędzi i części zamiennych, wykorzystywanych w maszynach produkcyjnych w naszej firmie (w Zimnej Wódce i innych lokalizacjach).
Poszukujemy kandydatów do zespołu, który zajmuje się tworzeniem pojedynczych elementów, na potrzeby utrzymania ciągłości i sprawności pracy maszyn w działach produkcyjnych.

Zakres obowiązków

obsługa obrabiarek CNC – frezarki Heidenhain
samodzielne uzbrajanie, ustawianie i programowanie maszyny CNC
kontrola jakości wykonanych części
rozpoznawanie i eliminowanie wad jakościowych
konserwacja i pielęgnacja maszyn i narzędzi
realizowanie produkcji według bieżących planów produkcyjnych (produkcja pojedynczych komponentów wykorzystywanych jako części zamienne w maszynach i urządzeniach używanych w Mubea)
zgłaszanie awarii maszyn i urządzeń
wypełnianie dokumentacji związanej z przebiegiem pracy maszyn i urządzeń

Wymagania

wykształcenie co najmniej zawodowe
znajomości rysunku technicznego oraz obsługi narzędzi pomiarowych
wyobraźnię przestrzenną i ścisły umysł
precyzję, dokładność i cierpliwość w realizacji zadań
predyspozycje do pracy zespołowej – koleżeństwo i umiejętność współpracy
gotowość do pracy w systemie 3- zmianowym

Oferujemy

pracę wśród ludzi o otwartych umysłach, którzy chętnie dzielą się wiedzą
program wdrożeniowy dostosowany do indywidualnych możliwości nowego pracownika i jasny zakres zadań
wieloletnie i stabilne zatrudnienie
koleżeńską atmosferę dzięki wzajemnej pomocy i motywowaniu do pracy zespołowej
stołówkę pracowniczą, bezpłatny transport, bonusy świąteczne
imprezy i wydarzenia firmowe, działowe i dla rodzin pracowników
i wiele innych

Mubea Automotive Poland Sp. z o.o.