OPERATOR- MECHANIK CNC

Data dodania oferty
4 października 2017
Region
Rodzaj umowy
praca

Opis stanowiska

Praca w zakładzie produkującym siłowniki hydrauliczne do maszyn i urządzeń przemysłowych

CV prosimy wysyłać na: gdansk@ipf.jobs

Zakres obowiązków

- wstępne programowanie maszyn Fusion 640M/ Mazak w kodzie ISO
- składanie i montowanie części maszyny zgodnie z rysunkiem technicznym i wymiarami
- ustawienie narzędzi pozycjonujących
- uruchomienie maszyny, monitorowanie obróbki i precyzji
- kontrola części, śledzenie produkcji, konserwacja sprzętu

Wymagania

- minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy

- Zatrudnienie w oparciu o francuską umowę o pracę (wszystkie składki odprowadzane od całości wynagrodzenia brutto, możliwość korzystania z francuskich świadczeń socjalnych: świadczenia rodzinne, emerytura)
- Pracodawca zapewnia zakwaterowanie, pracownik częściowo partycypuje w kosztach
- Pracodawca zapewnia bezpłatny dojazd z kwatery do miejsca pracy
- Wszystkie formalności załatwiamy zdalnie (wypełnienie dokumentów kadrowych)

IPF Group S.A.

ul. F. Ratajczaka 19
61-814 Poznań
Polska
tel: 61 847 4066
e-mail: rekrutacja@ipf.jobs