Operator-nastawiacz CNC

Data dodania oferty
14 grudnia 2016
Region
Rodzaj umowy
praca

Opis stanowiska

Agencja Pracy IPF Polska 2 ( cert. 7799 ) Sp. z.o.o. poszukuje obecnie dla jednego ze swoich klientów w Niemczech osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Niemcy -okolice Norymbergii

Termin rozpoczęcia pracy : styczeń 2017

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego CV pod adres rekrutacja@ipf.jobs

Zakres obowiązków

- praca w firmie zajmującej się produkcją maszyn i urządzeń przemysłowych
- obsługa, ustawianie oraz programowanie maszyn CNC, frezarek lub tokarek,
- programowanie z poziomu pulpitu,
- produkcja detali w małych lub pojedynczych seriach na podstawie rysunku technicznego,
- praca na sterowaniu Heidenhain iTNC530
- posiada duży park maszynowy: frezarki EMCO (siemens 810), MAHO 800C (PHILIPS 432), Mahomat (PHILIPS 432), SHW (Heidenhain TNC155), DMG 200P ( Heidenhain iTNC530) , DMG 70 eVolution (Heidenhain iTNC530); Tokarki: Gildemeister CTX 420 (Zyklus) lub N.E.F. 710 (Turn Plus)
- wykonywanie elementów różnej wielkości detale: 5-osiowe frezarki, (obróbka symultaniczna) do x=1800 y=2000 z=1100 mm; 3-osiowe frezarki do x=3000 y=1050 z=800 mm, tokarki bis max. średnica 700 mm bis max. długość 2000 mm;

Wymagania

- minimum 5 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
- mile widziana znajomość CAD/CAM i doświadczenie w obsłudze przy jednej z wymienionych
maszyn CNC
- umiejętność obsługi, ustawiania maszyn CNC,
- mile widziana umiejętność programowania

Oferujemy

- polska umowa o pracę
- zorganizowane zakwaterowanie
- atrakcyjne wynagrodzenie
- ubezpieczenie dla pracownika i jego rodziny
- możliwość zdalnego załatwienia formalności

IPF Group S.A.

ul. F. Ratajczaka 19
61-814 Poznań
Polska
tel: 61 847 4066
e-mail: rekrutacja@ipf.jobs