Operator obróbki elektroerozyjnej

Data dodania oferty
1 marca 2017
Region
Rodzaj umowy
praca

Opis stanowiska

Agencja Pracy IPF 2 Sp. z o.o. (cert. 5450) dla jednego ze swoich klientów poszukuje operatora obróbki elektroerozyjnej do pracy we Francji:

Miejsce pracy: Francja ok. Chaumont (departament 52)

Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz

Zakres obowiązków

Zadania:
- praca w zakładzie produkującym narzędzia oraz przyrządy do cięcia w zakresie prac pomocniczych stosowanych w sektorze medycznym
- obsługa i nastawianie maszyn do obróbki elektroerozyjnej AGIE
- praca na podstawie rysunku technicznego

Wymagania

- min. 3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- komunikatywna znajomość j. francuskiego
- umiejętność obsługi i nastawiania maszyn do obróbki elektroerozyjnej AGIE
- znajomość rysunku technicznego

Oferujemy

- francuską umowę o pracę
- atrakcyjne wynagrodzenie
- zwrot kosztów w za zakup Internetu
- zorganizowany transport i zakwaterowanie
- zdalne załatwienie formalności
- atrakcyjny system premiowy
- możliwość dłuższej współpracy

IPF Group S.A.

ul. F. Ratajczaka 19
61-814 Poznań
Polska
tel: 61 847 4066
e-mail: rekrutacja@ipf.jobs