Operator prasy krawędziowej

Data dodania oferty
23 lutego 2017
Region
Rodzaj umowy
praca

Opis stanowiska

Agencja Zatrudnienia Covebo Work Office od 15 lat skutecznie kieruje polskich kandydatów do holenderskich i belgijskich przedsiębiorców. Jesteśmy dumni z nawiązanych relacji oraz pracowników zbierających pozytywne opinie pracodawców. Dzięki konsekwentnym działaniom jesteśmy konkurencyjni i dobrze postrzegani.

Zakres obowiązków

-ustawianie pras krawędziowych
-programowanie na podstawie rysunku technicznego
-utrzymanie maszyn w dobrym stanie
-rozwiązywanie problemów
-raportowanie błędów

Wymagania

-doświadczenie w obsłudze i programowaniu pras krawędziowych- Trumpf lub Amada
-umiejętność czytania rysunku technicznego
-komunikatywna znajomość j.angielskiego
-prawo jazdy kat. B
-dyspozycyjność i samodzielność

Oferujemy

-400 euro netto na tydzień
-zakwaterowanie
-ubezpieczenie
-pomoc polskich koordynatorów na miejscu

Kontakt:
wieczorek@covebo.pl
32 720 13 11

CoveboKatowice