OPERATOR PRASY KRAWĘDZIOWEJ

Data dodania oferty
21 kwietnia 2017
Region
Rodzaj umowy
praca

Opis stanowiska

Agencja Pracy IPF Group dla swojego klienta poszukuje kandydatów na stanowisko:

OPERATOR GIĘTARKI

Miejsce pracy: Francja, okolice Laval

Zakres obowiązków

• obsługa prasy krawędziowej (AMADA lub DURMA) i przecinarki ciśnieniowej
• nastawianie i programowanie maszyny
• wybór odpowiednich programów na maszynie
• kontrola jakości wytworzonych elementów

Wymagania

• doświadczenie na podobnym stanowisku
• dyspozycyjność do wyjazdu
• mile widziane: prawo jazdy kat. B, własny samochód

Oferujemy

• zatrudnienie w oparciu o francuską umowę o pracę
• atrakcyjne zatrudnienie
• pomoc w organizacji przejazdu i zakwaterowania
• zdalne załatwienie formalności (wypełnienie dokumentów kadrowych)
• zapewniamy bezpłatne dojazdy z mieszkania do pracy na terenie Francji
• możliwość korzystania z francuskich świadczeń socjalnych (świadczenia rodzinne, emerytura itp.)

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV na adres: justyna.siatka@ipf.jobs lub kontakt telefoniczny 502 854 379
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.)”

IPF Group S.A.

ul. F. Ratajczaka 19
61-814 Poznań
Polska
tel: 61 847 4066
e-mail: rekrutacja@ipf.jobs