Operator prasy krawędziowej

Data dodania oferty
12 lutego 2018
Region
Rodzaj umowy
praca

Opis stanowiska

•ustawienie pras krawędziowych
•utrzymanie maszyn w dobrym stanie
•rozwiązywanie problemów
•raportowanie błędów

Zakres obowiązków

Wymagania

•doświadczenie jako operator prasy krawędziowej
•mile widziane doświadczenie w obsłudze pras Trumpf lub Amada
•umiejętność czytania rysunku technicznego
•komunikatywna znajomość j. angielskiego
•dyspozycyjność i samodzielność

Oferujemy

•od 10,5 do 12,5 euro netto/h w zależności od doświadczenia (już po odciągnięciach za mieszkanie i ubezpieczenie)
•legalną pracę na terenie Holandii
•zakwaterowanie- 1 osobowe pokoje
•ubezpieczenie
•pomoc polskich koordynatorów na miejscu
•poleć nam swojego znajomego o podobnym profilu, a otrzymasz 100 euro netto, gdy ten przepracuje dla nas 160 godzin

CoveboKatowice