Operator tokarek CNC

Data dodania oferty
6 listopada 2017
Miejsce pracy
Bonin
Region
zachodniopomorskie
Rodzaj umowy
praca

Opis stanowiska

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą w dziedzinie kompleksowej obróbki metali. Aktualnie w związku z rozszerzaniem działalności poszukujemy kandydata /-ki na stanowisko: operatora tokarek CNC.

Zakres obowiązków

• obsługa maszyn sterowanych numerycznie
• odczytywanie danych z rysunków technicznych
• wykonywanie detali w seriach

Wymagania

• podstawowa znajomość rysunku technicznego
• umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi
• komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
• wykształcenie min. zawodowe techniczne
• gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym

Oferujemy

• stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i kwalifikacji
• udział w licznych szkoleniach
• możliwość rozwoju zawodowego

Inter - Metal