Operator tokarki konwencjonalnej – Holandia

Data dodania oferty
20 lutego 2017
Region
Rodzaj umowy
praca

Opis stanowiska

Dla naszego klienta, znanej holenderska firmy, działającej w branży metalurgicznej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Operator tokarki konwencjonalnej - Holandia

Zakres obowiązków

Praca polega na obsłudze tokarki konwencjonalnej. Produkcja pojedynczych sztuk oraz małych serii elementów składowych żurawi przemysłowych. Wielkość obrabianego materiału do 100 kg.

Wymagania

- Min. 3 lat doświadczenia w obsłudze tokarki konwencjonalnej
- Co najmniej komunikatywna znajomość języka angielskiego i chęć do nauki języka holenderskiego
- Znajomość procesu produkcji złożonych elementów
- Dokładność i precyzja w obróbce materiału
- Umiejętność obsługi suwnic – MILE WIDZIANA

Oferujemy

- Atrakcyjne wynagrodzenie – 450 € netto (przy założeniu 40 godzin pracy w tygodniu)
- Min. 40 godzin pracy tygodniowo
- Nadgodziny ekstra płatne
- Legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich
- Bezpłatne zakwaterowanie
- Pomoc w załatwieniu formalności związanych z pobytem i zatrudnieniem
- Stała opieka lokalnych koordynatorów

IMPACT Poland Sp. z o.o.

Pl. Wolności 4
45-018 Opole

tel:
e-mail: gdansk@maintec.net