Praca dla Operatorów CNC (Tokarz, Frezer) – dobre warunki

Data dodania oferty
3 listopada 2016
Miejsce pracy
Turek
Region
wielkopolskie
Rodzaj umowy
praca

Opis stanowiska

Dla wiodącego producenta elementów stalowych dla przemysłu z Turku, poszukujemy pracowników na stanowisku:

Operator maszyn CNC (Tokarz, Frezer)

Zakres obowiązków

Zakres obowiązków:
- obsługa maszyn CNC: ustawianie, wprowadzanie korekt, programowanie

Wymagania

Wymagania:
• doświadczenie w obsłudze maszyn CNC 5-osiowych lub 3-osiowych (obsługa i regulacja)
• znajomość przyrządów pomiarowych i narzędzi skrawających
• znajomość rysunku technicznego
• wykształcenie średnie

Oferujemy

Firma oferuje:
• Pracę w oparciu o umowę o pracę na czas nieokreślony po okresie próbnym
• Atrakcyjne wynagrodzenie plus premię uznaniową, bony świąteczne, socjal
• Specjalistyczne szkolenia
Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesyłanie CV na adres: mszweida@besthr.pl lub kontakt telefoniczny: 606 874 306.

besthr