Pracownik produkcji Czechy

Data dodania oferty
27 lutego 2017
Region
Rodzaj umowy
praca

Opis stanowiska

Agencja pracy, Persona-Direktservice Sp. z o. o., zajmująca się zatrudnianiem osób do pracy za granicą, poszukuje kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI
(Miejsce pracy: Czechy, Kvasiny)

Zakres obowiązków

Obowiązki:
- obsługa linii/stanowisk produkcyjnych
- montaż elementów foteli samochodowych

Wymagania

Wymagamy:
- chęci do pracy
- dobrego stanu zdrowia i kondycji fizycznej
- gotowości do zmiany miejsca zamieszkania
- gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym
- nie wymagamy doświadczenia!

Oferujemy

Oferujemy:
- zatrudnienie długoterminowe (czeska umowa o pracę na 1 rok z możliwością przedłużenia)
- wynagrodzenie 2800 – 3200 zł netto/m-c (po przeliczeniu z CZK)
- dodatki za pracę w godzinach nocnych, w weekendy, za nadgodziny etc.
- darmowe zakwaterowanie
- zwrot kosztów przejazdu na terenie Czech
- zniżki na posiłki
- opiekę koordynatora

Persona-Direktservice GmbH

Bahnhofsallee
31134 Hildesheim
Niemcy
tel: +48 571 255 502
e-mail: info@persona-direktservice.pl