Pracownik produkcji do obsługi tokarek CNC – Niemcy (bez języka obcego)

Data dodania oferty
8 sierpnia 2018
Region
Rodzaj umowy
praca

Opis stanowiska

Praca przy obsłudze tokarek CNC.

Zakres obowiązków

• obsługa tokarek CNC przy produkcji seryjnej (bez programowania)
• dobór i obsługa narzędzi pomiarowych
• wymiana zużytych narzędzi
• dbanie o wysoką jakość wykonywanej pracy
• praca w systemie trzyzmianowym

Wymagania

• doświadczenie w pracy przy obsłudze tokarek lub frezarek CNC
• umiejętność wykonywania pomiarów kontrolnych za pomocą narzędzi pomiarowych
• język niemiecki w stopniu komunikatywnym
• prawo jazdy kat. B i własny samochód (mile widziane, ale niewymagane)

Oferujemy

• niemiecką umowę o pracę
• wynagrodzenie od 1400 do 2500 Euro netto miesięcznie
• długofalową współpracę (praca stała)
• możliwość pracy w nadgodzinach
• zakwaterowanie w dobrym standardzie zorganizowane przez pracodawcę
• stałą (bezpłatną) opiekę biura
• dodatki świąteczne
• płatne urlopy – 24 dni w ciągu roku

W razie pytań zapraszamy do kontaktu pod nr 571 255 502.

Cv prosimy przesyłać na adres e-mail: praca@persona-direktservice.pl

Persona-Direktservice GmbH

Bahnhofsallee
31134 Hildesheim
Niemcy
tel: +48 571 255 502
e-mail: info@persona-direktservice.pl