Programista CAM

Data dodania oferty
30 listopada 2016
Region
Rodzaj umowy
praca

Opis stanowiska

Agencja PRAN nr cert.1223.

Dla naszego holenderskiego klienta, który oferuje pionerskie rozwiazania w branzy oraz posiada nowoczesny park maszynowy-
poszukujemy osoby kreatywnej i ambitnej, która wzmocni zespól doswiadczonych inzynierów.

Stanowisko:

Miejsce pracy: Holandia, Eindhoven

Zakres obowiązków

Obowiazki:

- Programowanie obrabiarek sterowanych numerycznie;
- Wsparcie oraz kreatywne doskonalenie dzialu obróbki CNC w programowaniu CAM;
- Wdrazanie oprogramowania CNC dostosowanego do potrzeb firmy;

Wymagania

Wymagania:

- wyksztalcenie wyzsze techniczne;
- doswiadczenie jako programista CAM - preferowana znajomosc Siemens NX lub inny 3D Cam system np. EdgeCam;
- bardzo dobra znajomosc srodwiska CAD/CAM;
- dobra znajomosc j.angielskiego;
- umiejetnosc innowacyjnego i kreatywnego myslenia

Oferujemy

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie w zaleznosci od doswiadczenia
- platne zakwaterowanie i ubezpieczenie
- prace na 2 zmiany
- staly kontrakt po przepracowaniu odpowiedniego czasu przez agencje

Osoby zainteresowane proszone sa o przeslanie CV na adres: p.szlaga@pran.eu z dopiskiem „Programista CAM”

p.szlaga