Programista CNC Heidenhain

Data dodania oferty
15 maja 2017
Region
Rodzaj umowy
praca

Opis stanowiska

Programowanie maszyn CNC
Przeprowadzanie pomiarów i ich interpretacja
Dobór narzędzi i parametrów obróbki
Praca nad usprawnianiem i optymalizacją procesów

Zakres obowiązków

Samodzielne ustawianie do pracy frezarek CNC
Odczytywanie rysunku technicznego i innej dokumentacji technicznej

Wymagania

Komunikatywna znajomość języka niemieckiego - warunek konieczny
Doświadczenie w produkcji poszczególnych części
Ukończone wykształcenie w zawodzie lub kursy kierunkowe
Doświadczenie w pracy na w/w stanowisku
Niezawodność i samodzielność w pracy
Własny samochód – mile widziany

Oferujemy

Legalną pracę poświadczoną umową o pracę na czas nieokreślony
Atrakcyjne wynagrodzenie
Pomoc w zakwaterowaniu
Pełne ubezpieczenie w niemieckim systemie socjalnym od 1 dnia pracy
Pomoc w załatwieniu formalności w Niemczech, kontakt i opiekę świadczoną przez pracowników biura
Praca na terenie całych Niemiec

DAAR Personal Sercive GmbH