Programista CNC Siemens

Data dodania oferty
22 maja 2017
Region
Rodzaj umowy
praca

Opis stanowiska

samodzielne ustawianie do pracy frezarek CNC

Zakres obowiązków

odczytywanie rysunku technicznego i innej dokumentacji technicznej
doświadczenie w produkcji poszczególnych części
ukończone wykształcenie w zawodzie lub kursy kierunkowe

Wymagania

komunikatywna znajomość języka niemieckiego - warunek konieczny
własny samochód – mile widziany
doświadczenie w pracy na w/w stanowisku
niezawodność i samodzielność w pracy

Oferujemy

legalną pracę poświadczoną umową o pracę na czas nieokreślony
atrakcyjne wynagrodzenie 19 € / h (brutto) + dieta 44 € netto za każdy przepracowany dzień
pomoc w zakwaterowaniu
pełne ubezpieczenie w niemieckim systemie socjalnym od 1 dnia pracy
pomoc w załatwieniu formalności w Niemczech, kontakt i opiekę świadczoną przez pracowników biura
praca w D74722 Buchen

DAAR Personal Sercive GmbH